Do domova ve Zruči nad Sázavou

přijmeme vhodného kandidáta/-ku na pracovní pozici:

ÚDRŽBÁŘ

Kvalifikační předpoklady:

  • SŠ/SOU - vzdělání technického směru

  • praxe v oblasti údržby výhodou, není však podmínkou

  • specializace elektrikář vyhláška č.50/1978Sb. § 6 - 10 výhodou, není však podmínkou

  • specializace malíř/zedník /instalatér - výhodou, není však podmínkou

Další požadavky:

  • zájem o dlouhodobou spolupráci

  • pracovní nadšení, flexibilita, samostatnost

  • všestranná technická a manuální zručnost

  • trestní bezúhonnost

  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

  • uživatelská znalost PC

Náplň práce:

  • zajištění drobných stavebních oprav a údržbářských prací

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti

  • zaměstnanecké benefity
  • příspěvek na stravování

  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pracovní doba – pondělí - pátek ranní 7,00 – 15,30hod., odpolední 10:30 - 19:00 hod.

  • mzda od 23.500,- Kč do 26.000,- Kč

Nástup:

  • 02/2021 nebo dle dohody

Soubory ke stažení
Download this file (Údržbář 2021.pdf)Údržbář[ ][ ]112 kB