Dnes odpoledne nás navštívil pěvecký sbor, ale ještě než dorazil, bylo potřeba přichystat pohoštění pro sboristky. My se rozhodli péct koláče zvané „prošívaná deka“. Vybrali jsme si formy ve tvaru srdce a nezbývalo nic jiného než se dát do díla. Práce nám šla od ruky a během dopoledne jsme zvládli upéct krásné koláče od srdce. Nachystali jsme stoly, přinesli ubrusy, uvařili kávu a koncert mohl začít. S velkým potleskem jsme přivítali pěvecký sbor Slunce a jejich doprovod, pianistu Láďu. České písničky nás naprosto nadchly a měli jsme opět nezapomenutelný zážitek. Celá místnost dýchala skvělou atmosférou a bylo úžasné slyšet známé hity jako třeba Ezop, Život je jen náhoda či Slunečnici. Se sborem sborově zpívalo celé publikum. Domů jsme odcházeli plní elánu a už teď se těšíme na další podobnou akci.







