Oslava s harmonikářem

Pro tento týden jsme vybrali jako akci setkání s naším milým kamarádem, harmonikářem Tomášem, který mezi nás přišel ve středu, abychom společně oslavili narozeniny a svátky těch z nás, kteří se narodili v měsíci květnu. A tak jsme se, po předešlé domluvě dlouho dopředu, protože Tomáš je velmi žádaný nejen jako zámečník, což je jeho původní a hlavní profese, ale právě i jako muzikant, harmonikář, sešli jedno středeční květnové odpoledne v prostorách naší jídelny, kde jsme si nejen pochutnali na lahodných nepečených dortech, které jsme si připravili předešlý den v rámci terapie vaření a pečení, ale, a to především, užili jsme si hodinu a půl skvělé zábavy, jiskřivé muziky a libých melodií, které jsme si s chutí zazpívali spolu s harmonikářem Tomášem a jeho zpěvačkou, jednou z našich aktivizačních pracovnic, a bylo nám moc dobře. A dokonce došlo i na společný tanec!