Soutěže ve škrábání brambor jsou tradiční součástí lidových slavností, městských slavností. Cílem naší soutěže bylo oškrábat jednu bramboru v co nejrychlejším čase, přičemž se hodnotí nejen rychlost, ale i kvalita a čistota oškrábání. Někteří z nás se do soutěže přihlásili dobrovolně, jiní byli motivováni a nakonec se rádi přidali, ostatní z nás tvořili publikum. První skupina soutěžících již usazena a ještě před odstartováním časomíry nás jednotlivě představili a náležitě vyzpovídali. Byla to pro nás velká legrace, jelikož jsme si přišli jako v nějaké televizní show. Tři, dva, jedna a jdeme na to. Škrabky do ruky a jedem. Hlasitá podpora týmu nás hecovala k rychlejším výkonům. Ze všech účastníků se na prvním místě umístil pan Karel s rekordním časem 0,44 sekund. Gratulujeme všem ke skvělým výkonům.









