Tak jako každý rok jsme i letos s radostí přijali pozvání k účasti na sportovních hrách, které pořádal domov pro seniory v nedaleké Vlašimi. V čem jsme soutěžili? V kuželkách, šoupané, vědomostním kvízu, čichané, rybolovu, rychlých špuntech a balancu. Prověřili jsme si tedy jak své ,,hlavy“, tak i tělo. Z osmi zúčastněných družstev získalo naše B družstvo krásné druhé místo, které pro nás bylo zaslouženou satisfakcí i za to, že naše A mužstvo skončilo až na místě posledním, tedy osmém. Což samozřejmě nikomu tolik nevadilo, protože všichni jsme přece ,,jedna parta“ a samozřejmě přejeme vše dobré, i svým skvělým soupeřům. Novinkou bylo i soutěžní klání mezi doprovody jednotlivých družstev, ve kteréžto disciplíně zvítězily právě naše aktivizační pracovnice. Ke slavnostnímu vyhlášení nám zahrála dechová hudba Chmelařinka, která přispěla k už tak radostné a optimistické náladě stejně tak jako vynikající a bohaté občerstvení. Našim hostitelům patří velké díky.






